Posnet Revo - Kasy Fiskalne Częstochowa JOLANTA

Kasy fiskalne
Drukarki fiskalne
Wagi elektroniczne
Terminale płatnicze

Tel. 601 093 323, 34 3674 191, 34 333 9753; 42-217 Częstochowa, Al. Wolności 66 (niedaleko Ronda Mickiewicza)
Przejdź do treści

Kasa fiskalna Posnet Revo

Już jest w sprzedaży nowy model kasy fiskalnej lidera polskiego rynku fiskalnego: Posnet  Revo. Oprócz nowoczesnego design’u   to pierwszy model kasy w Polsce, którą można maksymalnie dopasować do swoich potrzeb. Wybierać możemy kolorystykę obudowy, wersję klawiatury i akumulatora. Do dyspozycji mamy też akcesoria, takie jak: waga, moduł WiFi lub GPRS.  Oprócz tego mnóstwo nowych niespotykanych funkcji.

Najciekawszym akcesorium, o które można rozszerzyć kasę to waga elektroniczna, o zakresie ważenia do 15kg. Tym sposobem dostajemy bardzo funkcjonalną kaso-wagę. Wszystkie ustawienia wagi, takie jak: tarowanie, zerowanie szalki wykonuje się bezpośrednio z klawiatury kasy, natomiast odczyty wskazania wagi pokazują się bezpośrednio na wyświetlaczu wagi.

W kasie Revo zastosowano „mocny” mechanizm drukujący, termiczny, stosowany dotąd w drukarkach, wyposażony w automatyczny obcinacz papieru. Można stosować rolki o długości do 60m, wymiana papieru jest bardzo prosta, ponieważ jest to mechanizm typu wrzutowego. To nie wszystkie nowości związane z wydrukiem. Istnieje możliwość druku paragonów w trybie blokowym, tzn. paragon drukowany jest dopiero po zatwierdzeniu go przez operatora. Dzięki temu podgląd i edycję paragonu dokonuje się na wyświetlaczu kasy jeszcze przed jego wydrukowaniem. Kolejną ciekawą opcją  jest możliwość umieszczenia logo swojej firmy na paragonach.

Nowa kasa Posnet Revo jest dostępna w sześciu wersjach kolorystycznych obudowy: śnieżna biel, limonkowa zieleń, słoneczny żółty, błękit oceanu, ognista czerwień i elegancki fiolet. Dzięki temu można dopasować urządzenie do wystroju wnętrza firmy (lub odwrotnie). Ponadto można wybrać odpowiednią dla siebie klawiaturę. Do wyboru mamy standardową switchową lub podświetlaną silikonową, która chroni kasę przed zachlapaniem i zabrudzeniem. Zastosowane 42 klawisze skrótu są dowolnie programowalne.

Urządzenie wyposażone jest w 2 duże graficzne wyświetlacze(240x64 piksele), które można ustawić do wyświetlania w inwersji. Duże czytelne czcionki, jak i ikony w pasku statusu ułatwiają pracę operatora.

Kasa posiada bogaty zasób portów do podłączania różnych urządzeń i komunikacji zewnętrznej. Port USB hub umożliwia natychmiastowe podłączenie skanera lub np. wykonanie kopii zapasowej danych kasy na pendrive. Do dyspozycji użytkownika jest jeszcze port Ethernet i opcjonalnie WiFi, GPRS. Można uzyskać wielu połączeń równocześnie. Do kasy można podłączyć szuflady od 6V do 24V, a to już standard stosowany również i  w innych urządzeniach tego producenta.
Zasilanie kasy realizowane jest za pomocą dwóch (do wyboru) akumulatorów 2150 mAh lub 5200 mAh. Użytkownik może wymienić akumulator samodzielnie, bez rozbierania urządzenia.

Wymieniono tu najciekawsze funkcje i możliwości nowej kasy Posnet Revo. Urządzenie polecane jest do wielu sklepów, takie jak: spożywczo-przemysłowe, osiedlowe, mini markety, delikatesy i wiele innych.

Kasa fiskalna Posnet Revo
Kasa fiskalna Posnet Revo
Dodatkowe akcesoria do kasy:
Waga DS-1
Kasa fiskalna Posnet Revo z wagą
Kasa fiskalna, drukarka fiskalna, waga elektroniczna: Częstochowa, Kłobuck, Myszków, Blachownia, Radomsko
Tel. 601 093 323, 34 3674 191, 34 333 9753; 42-217 Częstochowa, Al. Wolności 66 (niedaleko Ronda Mickiewicza)
Wróć do spisu treści