Pospay - Kasy Fiskalne Częstochowa

Title
Przejdź do treści
FISKALNY TERMINAL PŁATNICZY POSPAY2 ONLINE
Pospay 2
Pospay 2
Pospay2 Online posiada wbudowaną aplikację sprzedażową, która działa jak standardowa kasa fiskalna. W kilka sekund dodasz towar i wystawisz paragon, który wydrukujesz lub wyślesz mailem. Nie musisz martwić się o aktualizacje aplikacji czy transfer paragonów na serwery Ministerstwa Finansów, wszystko odbywa się w pełni automatycznie.

Kasa fiskalna z terminalem Posnet Pospay2 może być wykorzystywana przez firmy ze wszystkich branż, które prowadzą działalność na terenie Polski. Nasze rozwiązanie to doskonała odpowiedź na nowe przepisy fiskalne, które zobowiązały podatników do przyjmowania płatności w formie bezgotówkowej a kasa fiskalna i terminal muszą być ze sobą zintegrowane. Kasoterminal Pospay Online może być wykorzystywany jako przenośna kasa fiskalna online z terminalem, dzięki wbudowanemu modemowi GSM.

Pospay2 Online działa jako drukarka fiskalna, dzięki temu może drukować paragony bezpośrednio z programu sprzedażowego zainstalowanego na dowolnym urządzeniu. Do komunikacji wykorzystasz WiFI/Bluetooth lub GSM.
Cena modułu drukarkowego to jedyne 999 zł netto, uwzględniając zwrot 700 zł z urzędu skarbowego. Drukarkę nabywasz na własność, dzięki temu będzie działać samodzielnie nawet po wygaśnięciu umowy na terminal płatniczy.
Pospay to obecnie jedyna w Polsce drukarka fiskalna z terminalem płatniczym i zarazem najtańsza drukarka fiskalna online. Współpracuje z większością programów dostępnych na rynku za pośrednictwem uniwersalnego protokołu Posnet.
Na urządzenie wystawiamy fakturę z terminem płatności 21 dni od daty podpisania umowy. Zamów Pospay już dziś i zacznij zarabiać.

Ultraszybki terminal płatniczy pozwoli Ci przyjmować płatności kartami chipowymi, magnetycznymi i zbliżeniowymi oraz płatności dokonywane za pomocą telefonu: BLIK, Google Pay, Samsung Pay i Apple Pay. Obsługiwane są wszystkie typy kart płatniczych VISA, MasterCard, Diners Club, Discover i American Express.
Terminal płatniczy - kasa fiskalna - drukarka fiskalna Pospay to rozwiązanie, dla Tych, dla których liczy się nie tylko niska cena, ale także mobilność i rożnorodność zastosowań.  Pospay może być używny jako kasa fiskalna z terminalem, ale w dowolnym momencie można zmienić jego interfejs na funkcję drukarki fiskalnej z terminalem płatniczym.
Drukarki fiskalne online
Połączenie kasy fiskalnej, drukarki i terminala płatniczego. Zakup wymaga podpisania umowy. Abonament miesięczny na wynajem terminala 39 zł netto.
2212.77 zł(z VAT-em)
Dodaj
KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIE
Pospay, jako jedyne mobilne urządzenie na rynku łączy w sobie funkcje kasy, drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego.
FISKALNY TERMINAL PŁATNICZY POSPAY
FISKALNY TERMINAL PŁATNICZY POSPAY
MINIMUM FORMALNOŚCI
Nie musisz już oddzielnie kupować urządzenia fiskalnego i podpisywać umowy z operatorem płatności bezgotówkowych. Teraz wszystkie formalności zrealizujesz w jednym miejscu!
MOBILNOŚĆ
Nie musisz przejmować się dostępem do internetu, ponieważ transmisję danych przez sieć GSM zapewnia Posnet. Dzięki temu Pospay może pracować w dowolnym miejscu! To zapewni wysoką jakość obsługi Twoich klientów!
FISKALNY TERMINAL PŁATNICZY POSPAY
WYTRZYMAŁE BATERIE
Zarówno drukarka, jak i terminal wyposażone są w akumulatory litowo-jonowe. Gdy jeden się wyczerpie, drugi przejmuje jego funkcje. To zapewnia dłuższą pracę urządzenia bez potrzeby ładowania.
FISKALNY TERMINAL PŁATNICZY POSPAY
FISKALNY TERMINAL PŁATNICZY POSPAY
ATRAKCYJNA CENA
Kupujesz tylko drukarkę, natomiast terminal wynajmujesz. Dzięki temu nie tylko zapłacisz mniej, ale przede wszystkim nie będziesz się przejmował aktualizacjami systemu czy ewentualnymi naprawami.
PESONALIZACJA
Urządzenie możesz z łatwością dostosować do specyfiki Twojej branży, do oferowanych przez Ciebie usług lub produktów.
FISKALNY TERMINAL PŁATNICZY POSPAY
FISKALNY TERMINAL PŁATNICZY POSPAY
DOŻYWOTNIA GWARANCJA
Na wynajęty terminal dostajesz dożywotnią gwarancję. Moduł fiskalny drukarki objęty jest pięcioletnią gwarancją. Zapewniamy również kompleksowy serwis w trakcie użytkowania urządzenia.
WYGODA
Pospay to urządzenie ergonomiczne. Jego wymiary to: 15,2 x 8,02 x 8,15 cm (dł. x szer. x wys). Waga - niewiele ponad pół kilograma. Pospay jest na tyle mały, że idealnie mieści się w dłoni.
E-SERVICE
Płatności realizowane za pomocą Pospay obsługuje Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych - eService. To lider na rynku akceptacji kart płatniczych oraz rozliczania transakcji elektronicznych w Polsce. Dzięki eService masz pewność, ze wszystkie transakcje przebiegną sprawnie i bez problemów. Więcej informacji na stronie: www.eservice.pl
eservice
ZWIĘKSZAMY OBROTY OD RĘKI
Fiskalny Terminal Płatniczy Pospay to znakomity wybór nie tylko dla małych sklepów, punktów handlowych na bazarkach, mobilnych punktów gastronomicznych, salonów kosmetycznych, gabinetów lekarskich czy kancelarii prawnych.
Pospay to również niezwykle przydatne urządzenie fiskalne dla wszystkich tych, których biznes opiera się na mobilności i pracy z klientem indywidualnym. Dla trenerów personalnych, serwisantów czy dostawców. Wszędzie tam, gdzie liczy się szybkość i jakość obsługi klienta oraz wysoka mobilność prowadzonej działalności biznesowej Pospay sprawdzi się znakomicie.
PIERWSZY MOBILNY, FISKALNY TERMINAL PŁATNICZY NA RYNKU
Pospay

ZADZWOŃ DO NAS JUŻ DZIŚI ZAMÓW POSPAY DLA SIEBIE!

Kasy Fiskalne 'Jolanta'
Al. Wolności 66 (niedaleko Ronda Mickiewicza)
42-217 Częstochowa
Tel. 601-093-323
508-803-300
e-mail: biuro@kasy.czest.pl
Kasy fiskalne Częstochowa, kasy fiskalne online, drukarki fiskalne, drukarki fiskalne online, terminale płatnicze, wagi:
Częstochowa, Kłobuck, Myszków, Blachownia, Radomsko i okolice
Wróć do spisu treści